DARUJME.CZ

Terapeutické centrum Modré dveře pomáhá lidem v krizi (v Říčanech a v Praze), poskytuje individuální, rodinné terapie i skupinové terapie (v Kostelci nad Černými lesy, Říčanech a Praze), nabízí služby klinického psychologa pro děti i dospělé (v Kostelci nad Černými lesy), poskytuje služby pro pěstouny a adoptivní rodiče a pedagogicko-psychologické poradenství (v Praze), nabízí vzdělávání pro jednotlivce, školy a organizace a v neposlední řadě nabízí sociální služby - sociální aktivizaci (v Říčanech) a sociální rehabilitaci (v Říčanech a v Kostelci nad Černými lesy). 

Náš provoz a služby finacujeme z dotací a grantů, ale ty nepokryjí veškeré náklady spojené s komplexní nabídkou našeho centra. Největší význam hrají dary od individuálních a firemních dárců. Právě díky vám můžeme zkvalitňovat život lidí, kteří pořebují podporu, a pomáhat těm, kteří jsou v náročných životních situacích.

Pomůžete nám pomáhat i Vy?

Darujte pravidelně

Jak se říká, "nemusí pršet, jen když kape". Posílejte nám každý měsíc třeba stovku nebo dvě. A přemluvte pár lidí, aby to samé udělali i oni. Postupně tak vzniknou částky, díky kterým můžeme zaměstnat více odborníků, pomoci více lidem, zachránit více životů.

Děkujeme!

(po zvolení částky budete přesměrování na platební bránu portálu Darujme.cz)

Darujte jednorázově

Chcete přispět jednorázově a časem se případně vrátit a darovat znovu? Můžete nám poslat stovku, nebo víc? Udělejte to a řekněte několika lidem, ať nám také pošlou dar, díky kterému pomůžeme více lidem, kteří pomoc potřebují. Váš dar má smysl v jakékoliv výši

Děkujeme!

(po zvolení částky budete přesměrování na platební bránu portálu Darujme.cz)

Darujte

Darujte

Sledujte nás

CO JE U NÁS NOVÉHO?

Kontakty

Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú,
sídlo organizace: náměstí Smiřických 39, Kostelec nad Černými lesy, 281 63
další centra: 
Praha Hostivař, K Horkám 23
Říčany, Tyrše a Fügnera 105/7

dat.schránka: s38nup5
IČ:22768602

č. účtu: 107-1066130267/0100

výkonná ředitelka: 
+420 727 864 932


ředitelka-statutární zástupce:
+420 725 830 830