DARUJME.CZ

Pomozte našim klientům i Vy

Darujte pravidelně

Jak se říká, "nemusí pršet, jen když kape". Posílejte nám každý měsíc třeba stovku nebo dvě. A přemluvte pár lidí, aby to samé udělali i oni. Postupně tak vzniknou částky, díky kterým můžeme zaměstnat více odborníků, pomoci více lidem, zachránit více životů.

Děkujeme!

(po zvolení částky budete přesměrování na platební bránu portálu Darujme.cz)

Darujte jednorázově

Chcete přispět jednorázově a časem se případně vrátit a darovat znovu? Můžete nám poslat stovku, nebo víc? Udělejte to a řekněte několika lidem, ať nám také pošlou dar, díky kterému pomůžeme více lidem, kteří pomoc potřebují. Váš dar má smysl v jakékoliv výši

Děkujeme!

(po zvolení částky budete přesměrování na platební bránu portálu Darujme.cz)

Terapeutické centrum Modré dveře pomáhá lidem v krizi (v Říčanech a v Praze), poskytuje individuální, rodinné terapie i skupinové terapie (v Kostelci nad Černými lesy, Říčanech a Praze), nabízí služby klinického psychologa pro děti i dospělé (v Kostelci nad Černými lesy), poskytuje služby pro pěstouny a adoptivní rodiče a pedagogicko-psychologické poradenství (v Praze), nabízí vzdělávání pro jednotlivce, školy a organizace a v neposlední řadě nabízí sociální služby - sociální aktivizaci (v Říčanech) a sociální rehabilitaci (v Říčanech a v Kostelci nad Černými lesy). 

Náš provoz a služby finacujeme z dotací a grantů, ale ty nepokryjí veškeré náklady spojené s komplexní nabídkou našeho centra. Největší význam hrají dary od individuálních a firemních dárců. Právě díky vám můžeme zkvalitňovat život lidí, kteří pořebují podporu, a pomáhat těm, kteří jsou v náročných životních situacích.

PŘÍBĚHY

Osmiletého Petra k nám přivedla jeho „maminka“. Vystřídal už tři školy. Všude to bylo stejné - posměšky, urážky a nakonec i fyzické ubližování. Péťa neměl v životě štěstí. Jeho biologická matka ho opustila v dětství. Několik let strávil v dětském domově. Petr má nízké sebevědomí a ve vztazích mu to moc nejde. A tak se pravidelně stával obětí šikany a agrese. Po 3 letech intenzivní terapeutické práce se dneska Petr usmívá a má několik velmi dobrých kamarádů. Prosím, zamyslete se a otevřete Petrovi a jemu podobným dětem dveře do terapie, která jim pomůže v dalším životě!


Katka seděla v čekárně a koukala do zdi. Odmítala vejít. Ani lákání na hračky nezabralo. Vlastně netuším, jestli mě tehdy vnímala. Podle její maminky, to ale byl pokrok. U jiných psychologů Katka řvala, kopala a někdy i mlátila hlavou o zeď. Trvalo ještě dlouho, než získala odvahu a překročila práh mých dveří. Dneska spolu dokážeme mluvit. Zatím pár vět. Způsob práce s Katkou bylo nutné přizpůsobit neobvyklé diagnóze. Prosím, podpořte diagnostické služby pro Kačku a další děti!


Míša přišla o celou rodinu. Vychovává ji babička. Snaží se, ale moc si s Míšou nerozumí. Nedávno přišla na to, že Míša kouří marihuanu. A kdo ví, co ještě dělá. Jejich vztahy jsou velice napjaté. Babička si potřebuje urovnat vztahy se svou mrtvou dcerou, matkou Míši, a Míša potřebuje zpracovat obrovskou ztrátu. Obě potřebují prostor pro svá trápení – pod odborným vedením terapeuta. Dopřejte prosím lidem s těžkým osudem lepší budoucnost!

(uvedené příběhy jsou skutečné, změnili jsme však jména a reálie, abychom zachovali naprostou anonymitu)

Darujte

Darujte

Sledujte nás

   

Kontakty

Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú,
sídlo organizace: náměstí Smiřických 39, Kostelec nad Černými lesy, 281 63
další centra: 
Praha Hostivař, K Horkám 23
Říčany, Tyrše a Fügnera 105/7

dat.schránka: s38nup5
IČ:22768602

č. účtu: 107-1066130267/0100


Ředitelka organizace - statutární zástupce

Výkonný ředitel