Pomáhejte s námi

Terapeutické centrum Modré dveře pomáhá lidem v krizi (v Říčanech a v Praze), poskytuje individuální, rodinné terapie i skupinové terapie (v Kostelci nad Černými lesy, Říčanech a Praze), nabízí služby klinického psychologa pro děti i dospělé (v Kostelci nad Černými lesy), poskytuje služby pro pěstouny a adoptivní rodiče a pedagogicko-psychologické poradenství (v Praze), nabízí vzdělávání pro jednotlivce, školy a organizace a v neposlední řadě nabízí sociální služby - sociální aktivizaci (v Říčanech) a sociální rehabilitaci (v Říčanech a v Kostelci nad Černými lesy). 

Náš provoz a služby finacujeme z dotací a grantů, ale ty nepokryjí veškeré náklady spojené s komplexní nabídkou našeho centra. Největší význam hrají dary od individuálních a firemních dárců. Právě díky vám můžeme zkvalitňovat život lidí, kteří pořebují podporu, a pomáhat těm, kteří jsou v náročných životních situacích.

Pomůžete nám pomáhat i Vy?

Darujte pravidelně

Jak se říká, "nemusí pršet, jen když kape". Posílejte nám každý měsíc třeba stovku nebo dvě. A přemluvte pár lidí, aby to samé udělali i oni. Postupně tak vzniknou částky, díky kterým můžeme zaměstnat více odborníků, pomoci více lidem, zachránit více životů.

Děkujeme!

(po zvolení částky budete přesměrování na platební bránu portálu Darujme.cz)

Darujte jednorázově

Chcete přispět jednorázově a časem se případně vrátit a darovat znovu? Můžete nám poslat stovku, nebo víc? Udělejte to a řekněte několika lidem, ať nám také pošlou dar, díky kterému pomůžeme více lidem, kteří pomoc potřebují. Váš dar má smysl v jakékoliv výši

Děkujeme!

(po zvolení částky budete přesměrování na platební bránu portálu Darujme.cz)


Také nás můžete podpořit!

Máte nás rádi? Nakupujete na svých oblíbených e-shopech přes GIVT.cz. Třeba na zoot.cz, kasa.cz nebo damejidlo.cz? Část z Vaší útraty půjde na naší podporu a vy nedáte ani korunu navíc!

GIVT promění vaše každodenní nákupy na internetu v dobrý skutek.
Stačí před nákupem navštívit portál GIVT.cz 

Nejprve zvolíte, komu chcete pomáhat a pak už nakupujete tak, jak jste zvyklí. Z každého vašeho nákupu pošle internetový obchod určité procento na dobrou věc jako poděkování a vy samozřejmě nezaplatíte nic navíc.

Jak to funguje?


Chcete poslat jednorázovou DMS?


Stačí na číslo 87 777 poslat SMS ve tvaru:

DMS MODREDVERE 30

nebo
DMS MODREDVERE 60
nebo
DMS MODREDVERE 90

 


Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, příjemce vaší pomoci obdrží 29, nebo 59 nebo 89 Kč.
Služba DMS probíhá na nekomerčním principu a respektuje zásadu minimálních nákladů na zajištění provozu. Rozdíl v částce pokrývá technické, organizační a koordinační zajištění projektu, včetně servisu pro neziskové organizace a veřejnost. Mobilní operátoři své služby poskytují zcela bezplatně.

Je to nejjednodušší způsob, jak pomoci dobré věci.

Každý, kdo má chuť podpořit menší částkou charitativní projekty, již nemusí složitě vypisovat složenky nebo zadávat bankovní příkazy. Pro zaslání menších příspěvků stačí poslat DMS - dárcovskou SMS.

Je to průhledný způsob, jak pomoci dobré věci.

Každá DMS najde svého adresáta a finanční příspěvky poputují jen opravdu důvěryhodným, spolehlivým a prověřeným organizacím.
Každá nestátní nezisková organizace, která chce získávat finanční prostředky přes DMS, se musí zaregistrovat a předložit dokumenty dokládající její věrohodnost (výroční a finanční zprávu, potvrzení o své existenci za období alespoň dvou let) a zároveň navrhnout, na co konkrétně získané prostředky využije.


Každá nestátní nezisková organizace, která se chce do projektu Dárcovská SMS zapojit, musí dodržovat smluvní podmínky a zveřejňovat informace o využití získaných prostředků. Každý dárce tak má možnost si jednoduchým způsobem ověřit, jak bylo se získanými prostředky z DMS v jednotlivém projektu naloženo.

 


Jak můžete podpořit Modré dveře?

  • finančním darem
  • materiálním darem
  • poskytnutím služby (např. školením, focením, zprostředkováním know-how apod.)
  • mediální podporou

Co získáte na oplátku?

  • image odpovědné firmy
  • dobrý skutek bez práce
  • dlouhodobého partnera v neziskovém sektoru
  • publicitu
  • prostor pro reklamu

Jak se stát partnerem Modrých dveřích?

Pokud nás chcete podpořit, ozvěte se nám a domluvíme se na podrobnostech.

Martina Andrášková

fvztahy s dárci, fundraising
+420 724 394 978
fundraiser@modredvere.cz

Darujte

Darujte

Sledujte nás

CO JE U NÁS NOVÉHO?

Kontakty

Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú,
sídlo organizace: náměstí Smiřických 39, Kostelec nad Černými lesy, 281 63
další centra: 
Praha Hostivař, K Horkám 23
Říčany, Tyrše a Fügnera 105/7

dat.schránka: s38nup5
IČ:22768602

č. účtu: 107-1066130267/0100

výkonná ředitelka: 
+420 727 864 932


ředitelka-statutární zástupce:
+420 725 830 830