Jak na to

Dejte nám vědět o tom, jak Vám naše služby pomohly, či nepomohly

Jsme rádi za každou zprávu od Vás

 • co si myslíte o práci naší organizace, našich center, nebo jednotlivých zaměstnanců
 • jak vnímáte nabídku služeb - je dostatečně pestrá, nějaká služba Vám schází, nějaká Vám přijde zbytečná?
 • jestli Vám nebo někomu blízkému naše služby pomohly a v čem
 • nebo jakýkoliv PODNĚT, STÍŽNOST, POCHVALU (více zde)

Aby se Vaše zpráva dostala k nám, můžete využít následující způsoby:

 • online formulářzde (lze zaslat anonymně)
 • e-mailem na modredvere@modredvere.cz nebo veronika.vanousova@modredvere.cz (v případě, že si chcete stěžovat na vedení organizace)
 • poštou - Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú., náměstí Smiřických 39, Kostelec nad Černými lesy, 281 63
 • osobně do schránky důvěry - schránka je umístěna v centru v Kostelci nad Černými lesy u vstupních dveří do budovy centra (před schodami vpravo)
 • ústně osobně zaměstnanci Modrých dveří

Co je podnět, stížnost nebo pochvala

 • PODNĚT - Jako podnět chápeme jakýkoliv nápad, který se vztahuje k fungování organizace Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú. Můžete jej napsat e-mailem, poštou, prostřednictvím on-line formuláře (zde) nebo jej donést do organizace osobně (více zde nebo na konci této stránky). Vaším podnětem se budeme zabývat na některé z porad, nejpozději však do 30 dnů od jeho obdržení, a budeme přemýšlet, jak Váš podnět může pomoci poskytovat kvalitní služby. Pokud budete chtít, abychom Vám dali vědět, jak bylo s Vaším podnětem naloženo, pak nám na sebe zanechte kontakt (email, adresu, telefon).

  Odpovíme Vám.

 • STÍŽNOST - Jako stížnost vnímáme každé Vaše popsání situace, ve které vyjadřujete nespokojenost s průběhem poskytování služeb. Můžete si stěžovat obecně na to, jak to funguje při poskytování služeb organizace Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú. (nebo jejích jednotlivých center), nebo si můžete stěžovat na konkrétní postup konkrétních pracovníků a zaměstnanců.

  Stížnost je možné poslat on-line formulářem (zde), e-mailem, říct osobně jakémukoliv pracovníkovi, či zaměstnanci organizace v Terapeutickém centru Modré dveře, poslat stížnost poštou anebo ji vhodit do schránky na podněty a stížnosti (více zde nebo na konci této stránky).

  Vaší stížnosti se budeme věnovat nejpozději do 30ti dnů. Zanecháte-li na sebe kontakt (email, adresu, telefon), po jejím vyřízení Vám zašleme odpověď (pokud si to budete přát).

  Čím lépe situaci popíšete z Vašeho úhlu pohledu, tím lépe se nám bude na stížnost reagovat a tím lépe budeme schopni zjistit a prověřit, co se stalo, jak pracovníci, či pracovnice postupovali, či kde se stala chyba.

 • POCHVALA - Jako pochvalu vnímáme jakékoliv Vaše poděkování za naši činnost. Jakkoliv jsou pro nás Podněty a Stížnosti nesmírně důležité pro kvalitní rozvoj služeb, Pochvaly jsou tím, co nám také dodává energii v naší práci pokračovat. Pokud nebudete vyloženě proti, vystavíme si Vaši pochvalu (bez uvedení Vašeho jména, tedy anonymně) na našich webových stránkách.

 

Kontakty

Stížnosti, pochvaly, podněty, ale i jiné vzkazy je možné doručit následujícím způsobem:

 • On-line formulářem:
  klikni zde (dojde k přesměrování na formulář na stránce Podněty a připomínky/napište nám)

 

 • Poštou: 
  Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú.
  nám. Smiřických 39
  281 63  KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY

 • Do schránky Stížnosti, podněty:
  Schránka je umístěna za vstupními dveřmi do budovy centra v Kostelci nad Černými lesy - před schody vpravo. Schránka se vybírá jedenkrát týdně a jako termín doručení stížnosti, či podnětu je pak bráno datum vybrání schránky.

 

 • Osobně:
  Osobně můžete stížnost buď v písemné podobě předat, či osobně říci jakémukoliv pracovníkovi, či pracovnici Terapeutického centra Modré dveře, který je povinen stížnost zapsat a předat vedení k řešení. 
Daruj

Podpořte nás

ČÍSLO ÚČTU 107-1066130267 / 0100
DÁRCOVSKÁ DMS

DMS MODREDVERE 30
DMS MODREDVERE 60
DMS MODREDVERE 90

na číslo 87 777
více info zde

Děkujeme každému za jakoukoli formu pomoci.

Blog

3. 1. 2018

Nové auto pro terénní sociální službu

Od dubna 2017 realizujeme investiční projekt IROP s číslem CZ.06.2.56/0.0/0.0/16_039/0002335 na pořízení osobního automobilu pro terénní službu. Projekt se blíží ke konci. Již brzy se rozšíří naše možnosti poskytování služeb v terénu.

Více informací

Kontakty

Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú,
sídlo organizace: náměstí Smiřických 39, Kostelec nad Černými lesy, 281 63
dat.schránka: s38nup5
IČ:22768602
+420 725 830 830