Sociální aktivizace pro seniory a osoby se zdravotním postižením

Projekt "Sociální aktivizace pro seniory a osoby se zdravotním postižením" je realizován za finanční podpory  Středočeského Humanitárního fondu.

Sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením jsou registrovanou sociální službou. Služba je poskytována formou ambulantní a terénní.  Cílem je podpora osob se zdravotním postižením a seniorů prostřednictvím sociálně aktivizačních služeb a to formou programů, činností a aktivit, které zprostředkovávají kontakt se společenským prostředím, vzdělávají a mají pozitivní vliv na zmírňování sociální izolace. Dále činnosti socioterapeutické a programy zaměřující se na sociální poradenství.

V rámci této služby je možné využít následující aktivity:

  • Možnost individuálních konzultací a podpory
  • Možnost zapojit se do programu jóga / relaxace, která může napomoci jak k nápadům, čím se zabývat ve volném čase, tak lepší podpoře sebe.
  • Možnost zapojit se do Arte ateliéru, v rámci něhož se věnujeme kresebným, hudebním a jiným činnostem, kterými se snažíme hledat možnost podpory pro klienty a klientky v jejich životě a nabízet možnosti smysluplného trávení volného času
  • Skupinové poradenství – v rámci skupin hledat podporu pro jejich členy. Klienti a klientky se tak mohou setkat navzájem mezi sebou a s podporou pracovníků sdílet vlastní zážitky a možnosti řešení. 

více o službě je k nahlédnutí zde

Daruj

Podpořte nás

ČÍSLO ÚČTU 107-1066130267 / 0100
DÁRCOVSKÁ DMS

DMS MODREDVERE 30
DMS MODREDVERE 60
DMS MODREDVERE 90

na číslo 87 777
více info zde

Děkujeme každému za jakoukoli formu pomoci.

Blog

Kontakty

Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú,
sídlo organizace: náměstí Smiřických 39, Kostelec nad Černými lesy, 281 63
další centra: 
Praha Hostivař, K Horkám 23
Říčany, Tyrše a Fügnera 105/7

dat.schránka: s38nup5
IČ:22768602
generální ředitelství a statutární orgán:
+420 725 830 830